×

Kurama Excellence – Połączenie wydajności i wysokiej sprawności

Kurama Excellence – Połączenie wydajności i wysokiej sprawności

Idealne rozwiązanie dla Twojego domu

Stojący kocioł kondensacyjny Acv Kurama Excellence zapewni efektywne i wygodne ogrzewanie oraz dostarczy ciepłą wodę użytkową. W ofercie dostępne są dwie wersje mocy: 22/30 i 25/35, co sprawia, że kocioł doskonale dostosuje się do rozmiaru Twojego domu, spełniając jednocześnie wszystkie Twoje oczekiwania.

Ciepła woda zintegrowana z zasobnikiem

Dostarczanie ciepłej wody użytkowej jest bardzo efektywne dzięki wbudowanemu zasobnikowi wykonanemu ze stali emaliowanej o pojemności aż 105 litrów. To oznacza, że zawsze będziesz miał dostęp do wystarczającej ilości ciepłej wody do codziennego użytku w domu.

Palnik o szerokim zakresie modulacji i niskiej emisji

Kocioł Kurama Excellence ma palnik o szerokim zakresie modulacji mocy, co pozwala mu dostosować się do zmieniających się potrzeb grzewczych. Dodatkowo, palnik cechuje się niską emisją CO i NOx, co czyni go ekologicznym rozwiązaniem.

Zdalne sterowanie dla większej wygody

Dzięki możliwości zdalnego sterowania za pośrednictwem aplikacji Cozytouch, masz pełną kontrolę nad kotłem kondensacyjnym Kurama Excellence z dowolnego miejsca, używając do tego smartfona lub tabletu. To gwarantuje wygodę i elastyczność w zarządzaniu systemem grzewczym.

Przystosowane do różnych rodzajów gazu

Kotły Kurama Excellence są fabrycznie dostosowane do pracy z gazem ziemnym, jednak istnieje opcja łatwego przezbrojenia ich na gaz propan. Ta elastyczność pozwala dostosować rodzaj gazu do własnych preferencji i potrzeb.

Zdecyduj się na kocioł kondensacyjny Kurama Excellence, który oferuje efektywność, komfort i oszczędność w jednym.